Вие сте тук: Начало Новини До всички първокурсници

До всички първокурсници

От Декана на ФМИ

ДО ВСИЧКИ ПЪРВОКУРСНИЦИ

На 9 октомври беше проведен тест за определяне на нивото на математическите знания на първокурсниците. За съжаление, участието на студентите беше под очакваното.
В теста бяха включени въпроси от елементарната математика, чието знание е абсолютно задължително за всеки от студентите, и без владението им не може да се очаква успех на изпитите. Затова деканското ръководство настоятелно препоръчва:

• Участниците в теста, които са набрали под 30 точки, да се запишат във факултативния курс за подготовка по математика, който се организира от следващата седмица.
  • Тези от вас, които по една или друга причина не са присъствали на теста, могат да проверят самостоятелно нивото на знанията си.
    Записването за факултативния курс ще бъде от 13 до 16 октомври при г-жа Ангелова, стая 202, от 10:00 до 12:00 и от 14:00 до 16:00 часа.
    КУРСЪТ Е БЕЗПЛАТЕН И ОЦЕНКАТА ОТ НЕГО НЕ ВЛИЗА В ОПРЕДЕЛЯНЕТО НА СРЕДНИЯ УСПЕХ ОТ СЛЕДВАНЕТО !