Вие сте тук: Начало Новини VI Национална студентска олимпиада по компютърна математика "акад. Стефан Додунеков"- CompMath 2017

От 27 до 29 Октомври 2017 в град Варна ще се проведе VI Национална студентска олимпиада по компютърна математика „Академик Стефан Додунеков”. Националната студентска олимпиада по компютърна математика е индивидуално състезание и в него участват студенти от бакалавърски или магистърски програми от всички университети в България. По регламент до участие в олимпиадата се допускат до 10 студенти от ВУЗ.

Студентите от ФМИ-СУ, които проявяват интерес към участие в олимпиадата да се свържат до 06.10.2017 с доц. В. Гушев, v_gushev@fmi.uni-sofia.bg.

Ще бъде извършена селекция и подготовка на участниците в отбора на ФМИ-СУ.