Лични средства
Вие сте тук: Начало Новини Изборни курсове, водени от Технологика - организационна сбирка и списъци!
Действия към документ

Изборни курсове, водени от Технологика - организационна сбирка и списъци!

Първата организационна сбирка за изборните курсове

  • Data Access with Microsoft Visual Studio 2005 and .NET Framework 2.0
  • Windows Forms Technologies with Microsoft Visual Studio 2005 and .NET Framework 2.0


ще се състои на 24.10.2006г. (вторник)

Очакваме ви в зала 101 от 18.00 часа

Лектори: Пламен Попов - ТехноЛогика
Николай Попов - ТехноЛогика


Списъци

I. Data Access with Microsoft Visual Studio 2005 and .NET Framework 2.0

1.    80066 Мирослав Валентинов Недялков Компютърни науки 2 курс
2.    43635 Росица Стоянова Георгиева Информатика 4 курс
3.    80064 Румяна Красимирова Нейкова Компютърни науки 2 курс
4.    43648 Георги Методиев Караджов Информатика 4 курс
5.    80030 Христо Стефанов Стефанов Компютърни науки 3 курс
6.    43582 Крумка Веселинова Минкова Информатика 4 курс
7.    43544 Яни Георгиев Георгиев Информатика 4 курс
8.    43640 Кирил Асенов Костурков Информатика 4 курс
9.    43927 Атанас Миленов Герчев Информатика 2 курс
10.    80063 Мирослав Георгиев Мирославов Компютърни науки 2 курс
11.    80069 Надежда Иванова Атанасова Компютърни науки 2 курс
12.    43689 Йоанна Константинова Илиева Информатика 4 курс
13.    43618 Силвия Стефкова Дойчинова Информатика 4 курс
14.    43413 Росен Иванов Янев Информатика 4 курс
15.    43560 Кирил Красимиров Попов Информатика 4 курс
16.    43638 Силвия Жекова Пенчева Информатика 4 курс
17.    43392 Славея Иванова Щерева Информатика 4 курс
18.    80055 Евгения Василева Манолова Компютърни науки 3 курс
19.    43686 Явор Костадинов Янев Информатика 4 курс
20.    43589 Каньо Георгиев Димитров Информатика 4 курс

II. Windows Forms Technologies with Microsoft Visual Studio 2005 and .NET Framework 2.0

1.    43615 Марин Иванов Парушев Информатика 4 курс
2.    43702 Димитър Иванов Иванов Информатика 4 курс
3.    43672 Евгени Илиев Григоров Информатика 4 курс
4.    43705 Даниела Андонова Андонова Информатика 4 курс
5.    43673 Диляна Здравкова Стаменова Информатика 4 курс
6.    43665 Димитър Венциславов Денчев Информатика 4 курс
7.    43757 Петър Цачев Стаев Информатика 3 курс
8.    43580 Иван Христофоров Кьосовски Информатика 4 курс
9.    43646 Димитрина Асенова Петрова Информатика 4 курс
10.    80065 Поля Михайлова Пелова Компютърни науки 2 курс
11.    43622 Станислава Иванова Колева Информатика 4 курс
12.    44024 Димитър Петров Димитров Информатика 2 курс
13.    80070 Петър Красимиров Райков Компютърни науки 2 курс
14.    43568 Смилян Добринов Кехайов Информатика 4 курс
15.    43566 Мими Атанасова Прангова Информатика 4 курс
16.    80066 Мирослав Валентинов Недялков Компютърни науки 2 курс
17.    80064 Румяна Красимирова Нейкова Компютърни науки 2 курс
18.    80030 Христо Стефанов Стефанов Компютърни науки 3 курс
19.    43638 Силвия Жекова Пенчева Информатика 4 курс
20.    80063 Мирослав Георгиев Мирославов Компютърни науки 2 курс