Вие сте тук: Начало Новини Кандидат-студентски курсове по математика

Кандидат-студентски курсове по математика

Факултетът по математика и информатика (ФМИ) на СУ “Св. Кл. Охридски” организира кандидат-студентски курсове по математика. Курсовете се провеждат от преподаватели от факултета. Курсовете са по 100 учебни часа. Занятията са в събота и неделя по 5 часа на ден. В края на всеки курс е предвиден пробен изпит. При наличие на желаещи се организират ускорени курсове, които се провеждат всеки ден. Цената на курсовете е 3 лв. на учебен час за всеки курсист. През пролетната ваканция - ускорен курс - 60 учебни часа - 180 лв. Таксите се внасят в касата на Факултета по математика и информатика на адрес: София, бул. "Джеймс Баучер" 5 или се превеждат по банков път :

НИС при СУ “Св. Кл. Охридски”
БНБ – ЦУ, пл. „Батенберг” 1, София 1000
Банкова сметка:
                         IBAN – BG68BNBG96613100174401
                         BIC – BNBGBGSD
За Кандидат-студентски курс по математика
За записване и допълнителна информация позвънете на телефон: (02) 868-71-80, или (02) 862-23-73.