Вие сте тук: Начало Новини ФМИ обявява конкурс за наградата "Академик Борислав Боянов", 2017 г.

ФМИ обявява конкурс за наградата "Академик Борислав Боянов", 2017 г.

ФМИ обявява конкурс за наградата "Академик Борислав Боянов". Наградата се присъжда на студент от ФМИ (ОКС "Бакалавър" или ОКС "Магистър" и докторанти) за показани високи резултати в обучението им по направление 4.5 „Математика” и научни постижения в областта на математиката.

Наградата се състои от грамота и парична сума в размер на 2000 (две хиляди) лева.

Срокът за подаване на документи за наградата „Академик Борислав Боянов” за 2017 г. е  от 01.03.2017 г. до 31.03.2017 г. Кандидатите трябва да представят документите си за участие в конкурса в стая 208 на ФМИ в писмен вид, или в електронен вид на dekanat@fmi.uni-sofia.bg .

Условията за кандидатстване, необходимите документи и още информация може да намерите в обявата за конкурса.