Вие сте тук: Начало Новини Тържествено връчване дипломите на випуск 2005

Тържествено връчване дипломите на випуск 2005

Уважаеми колеги,

Факултетът по математика и информатика има удоволствието да Ви покани на тържественото връчване на дипломите на своите абсолвенти, което ще се състои в Аулата на Ректората на 24 ноември.

Надяваме се да оцените колко важно е осъществяването на едно такова събитие за престижа на ФМИ, за престижа на студентите и преподавателите. Надяваме се също това да остави у всеки завършващ скъп спомен от неговите студентски години.

За да помогнете максимално за осъществяването на церемонията Ви призоваваме да следите редовно за новини относно събитието - на Вашия е-mail, както и на сайта на ФМИ.

Всички новини и важни инструкции за церемонията ще Ви изпратим по е-mail, молим Ви да четете внимателно съобщенията.

Деканат