Вие сте тук: Начало Новини За магистърска програма Електронно обучение

За магистърска програма Електронно обучение

Колеги,

Това е предварителна информация – за ваша ориентация, с оглед планиране на времето ви за следващата седмица.

Откриването на програмата и първите занятия се предвиждат в интервала 2-6 ноември, като през тези дни обучението ще е интензивно (от 6 до 10 учебни часа дневно).

Откриването планираме за 10:30 или 11 часа в сряда, 2ри ноември, за да може тези, които ще пътуват от други градове, да успеят да пристигнат.

В процес сме на изготвяне на учебното разписание. Като имаме предвид изразените от вас предпочитания по време на събеседването, се стремим да разполагаме занятията предимно в съботно-неделни дни, но тъй като те са недостатъчни за поемане на хорариума на курсовете, ще трябва да включим още един ден от седмицата – понеделник или петък. Моля тези, на които е АБСОЛЮТНО невъзможно да идват в някои от тези два дни, да ни го съобщят (ще изберем този ден, който е „по-малко неудобен”).

За приетите на II-ро класиране: записването ще започне на 2ри ноември, така че ще можете да го съчетаете с откриването на програмата.

Това е засега, допълнително ще ви изпратим информация за окончателния час и място на откриването.

Поздрави и до скоро
Илиана Николова