Вие сте тук: Начало Новини Подготовка за IV Национална студентска олимпиада по компютърна математика "акад. Стефан Додунеков"- CompMath 2015, 17 и 18 октомври

На 17.10 (събота) и 18.10 (неделя) от 14.00 часа в зала 321 на ФМИ ще се проведе подготовка на студентите, желаещи да участват в  IV Национална студентска олимпиада по компютърна математика „Академик Стефан Додунеков”, 13-15.11.2015, Бургас.

В рамките на подготовката ще се проведе и контролно за определяне на отбора на ФМИ.

За повече информация се обръщайте към някой от следните преподаватели доц. Вл. Бабев babev@fmi.uni-sofia.bg, доц. В. Гушев v_gushev@fmi.uni-sofia.bg, доц. П. Първанов pparvan@fmi.uni-sofia.bg.