Вие сте тук: Начало Новини Презентация на Датамакс Систем Холдинг

ДАТАМАКС СИСТЕМ ХОЛДИНГ

КАНИ ВСИЧКИ СТУДЕНТИ ОТ ФМИ
на СУ “Св. Климент Охридски” на среща на
24.10.2006 от 18.00 часа в 229 аудитория  на факултета.

На срещата ще може да се запознаете и да зададете въпроси за:

• Дейността на холдинга и включените в него фирми – ePay.bg®, Infonotary, Easypay, Datamax
  • Използваните езици и средства за разработване на приложенията
  • Възможностите, които предлагат различните фирми за професионална реализация и развитие

Фирма “Датамакс” АД е учредена 1995г. и има десетгодишен опит в производството на банков софтуер, изграждане на платежни системи и други специализирани приложения свързани главно с опосредстване осъществяването на банкови плащания и операции. Единствената действаща в България електронна система за Интернет плащания с банкови карти – ePay.bg®, както и плащания през телефон – еPayVoice и плащания чрез банкомати - B-Pay са сред най-популярните продукти на “Датамакс” АД. Системите се ползват от почти всички български банки.