Вие сте тук: Начало Новини ОКС "магистър", прием от летен семестър 2016/17, първи етап и втори етап на класиране

Публикувани са:

• Първи етап на класиране, държавна субсидия,  на приетите студенти за обучение в магистърски програми през учебната 2016/17 година - прием от летен семестърпо низходящ ред на бала.
    Обявеното класиране е предварително - то става факт с издаването на Заповед на Ректора на СУ, която се очаква до 22.02.2017 г.
  • Втори етап на класиране, обучение срещу заплащане, на приетите студенти за обучение в магистърски програми през учебната 2016/17 година - прием от летен семестърпо низходящ ред на бала.

Записването на новоприетите студенти ще се извърши в петдневен срок от датата на издаване на заповедта.

Незаписалите се в определения срок губят правата си!