Вие сте тук: Начало Новини Записване за факултативен модул, "Учител по математика" или "Учител по информатика и информационни технологии", срок 28 февруари 2017

Студентите от специалностите Информатика, Информационни системи, Компютърни науки, Математика, Приложна математика, Софтуерно инженерство и Статистика от 3 курс през учебната 2016/2017 година могат да  запишат факултативен модул за придобиване на  допълнителна  професионална квалификация  "Учител по математика" или  "Учител по информатика и информационни технологии". За целта е необходимо да подадат молба в кабинет 221 (Отдел „Студенти“) до 28 февруари 2017г.

Условия за допускане до  обучение в модул "Учител по математика" или "Учител по информатика и информационни технологии":

1. Успех не по-нисък от  добър (4,50);
  2. Положени  успешно всички изпити към момента на подаване на молбата.

Отдел „Студенти"