Истории

Зимна сесия, 2020/2021 - график на изпитите за ОКС "Бакалавър", задължителни и избираеми дисциплини

На страница "Студенти"->"Изпити" е публикуван графикът на изпитите от зимната сесия, 2020/2021уч. г. на редовно обучение, ОКС "Бакалавър", задължителни (ЗД) и избираеми (ИД) дисциплини.

Нова електронна обучителна програма INTEREST на ОИЯИ

Програмата е на новосъздадения Университетски център на Обединения институт за ядрени изследвания ОИЯИ. Предназначена е за докторанти и студенти от втори курс на ОКС "бакалавър" или  ОКС "магистър"  по природни и технически науки, релевантни на научните и приложни изследвания, провеждани в лабораториите на ОИЯИ. Участието в програмата е безплатно, обучението изцяло дистанционно.
Информация ще намерите на http://interest.jinr.ru/index.php.

Зимна сесия, 2020/2021 - график на изпитите за ОКС "Магистър"

На страница "Студенти"->"Изпити" е публикуван графикът на изпитите от зимната сесия, 2020/2021 уч. г. на ОКС "Магистър", задължителни и  избираеми дисциплни.

Страници

Subscribe to RSS - блогове