Как да видя кои са дисциплините, по които преподавам

За да видите всички дисциплини, в които сте включени като преподавател:

• Изберете дейността „Реални дисциплини“.
  • Изберете „Търсене на одобрени реални дисциплини“.

Получавате следния екран:

Трябва да настроите желаните от Вас стойности на отделните полета, както следва:

• „Факултет“ – по подразбиране е факултетът, в който сте регистрирани като преподавател. Ако дисциплините, които Ви интересуват, са от учебен план на друг факултет, трябва да изберете съответния факултет.
  • „Само дисциплини, на които съм титуляр“ – ако изберете, ще се покажат дисциплините, на които сте титуляр.
  • „Само дисциплини, по които преподавам“ (по подразбиране е избран) – ако изберете, ще се покажат дисциплините, в които преподавате, но може и да не сте титуляр.

Ако изберете и двата чек-бокса, ще се покажат всички дисциплини, на които сте титуляр и едновременно с това участвате в преподавателския екип.

Ако не изберете нито един чек-бокс, ще се покажат всички дисциплини във факултета, които удовлетворяват останалите посочени условия.

• В полетата в реда „Семестър“ изберете желаната учебна година (по подразбиране е активната в момента) и семестъра (зимен, летен или докторантски). Може да изберете и минали година и/или семестър, за който искате да видите в преподаването на кои дисциплини сте участвали.
  • В реда „Семестриалност“ трябва да се избере за кого е предназначена дисциплината - бакалаври, магистри, задочници (бакалаври или магистри), докторанти или студенти дистанционно обучение. По подразбиране са избрани всички възможности, при което ще се появят всички дисциплини, в които преподавате за посочения семестър.
Български