Лекция на тема “Професионална реализация при разработка на сложни информационни системи“, 06.06.2018

На 06 юни 2018 г. от 11:00 в зала 326 на ФМИ Неда Хицова от ИнтерКонсулт България ще изнесе  лекция на тема “Професионална реализация при разработка на сложни информационни системи“Лекцията има за цел да запознае студентите с технологиите за изграждане на сложни информационни системи. Ще бъдат демонстрирани примери на такива системи, а една от тях ще бъде разгледана подробно от гледна точка на приложението на конкретните софтуерни технологии, използвани за изграждането ѝ. Тематиката на лекцията ще позволи на студентите да се ориентират и да се възползват от възможностите за професионална реализация в “ИнтерКонсулт България” .