Организационна среща на магистърска програма БМИ, 1.10.2018

На  1 октомври (понеделник) 2018 г. от 17.30 часа  в зала 501 на Факултета по математика и информатика (ФМИ) на Софийския университет "Св. Кл. Охридски" (СУ), бул. "Джеймс Баучър" № 5, ще се състои организационната среща на всички студенти (вкл. и за студентите от платена форма обучение) от магистърската програма Биомедицинска информатика на ФМИ при СУ.

На срещата ще присъстват преподавателите по курсовете, предвидените в магистърската програма. Преподавателите ще представят съдържанието на своите курсове  заедно с информация за провеждането на обучението. Студентите, на които предстои планиране на учебна дейност преди завършване, работа по преддипломен проект или стаж, е желателно също да присъстват.

Поканват се всички студенти да присъстват!

Ръководител на магистърска програма БМИ, проф. д-р Евгений Кръстев