Организационна среща на МП "Извличане на информация и откриване на знания", 2 октомври 2017

На 2 октомври 2017 г. (понеделник) в зала С, (дясно крило, ет. 3, вратата с решетката), на блок 2 на бул. „Цариградско шосе“ 125 ще се проведат организационни срещи на студентите от магистърска програма "Извличане на информация и откриване на знания" във връзка с началото на 2017/2018 учебна година както следва:

• от 18:00 часа - на студентите от първи курс. Необходимо е присъствието на всички новоприети студенти. Поканени са също студентите от втори курс и всички интересуващи се от програмата или отделни учебни дисциплини;
  • от 19:00 часа - на студентите от втори курс и семестриално завършили. Ще бъдат дискутирани въпроси, свързани със стажовете, преддипломните проекти и дипломните работи.