Програма на престижния университет Станфорд, Калифорния, за обучение по иновации набира студенти в България, 09.05.2018

Талантливи български студенти с лидерски умения, креативност и предприемачески дух вече имат възможност да получат още знания и сертификат от един от най-престижните университети в света – Станфорд, Калифорния.

Висшето училище е лидер в иновациите и новите технологии. Програмата ще бъде финансирана от фондация Български център по предпримачество и от Google. Таксата за обучението е 4000 долара на студент и ще се поеме от фондация Български център по предприемачество.

За разясняване на условията за кандидатстване и същността на програмата пристигат водещи лектори от Университета Станфорд: Летисия Бритос Каванаро и Хумера Мариам Фасихудин.

Кога: 9 май 2018 г., 18:30-20:30
Къде: зала „Америка за България“, СУ „Климент Охридски“

Информация за програмата