XIII Форум на кариерното развитие

На 7.06.2022 г. в двора на Факултета по математика и информатика на Софийския университет бе официалното откриване на тринадесетото издание на Форума на кариерното развитие на Факултета. Tой се провежда под мотото "Знам и искам да го докажа". Организатор на събитието е Кариерният център на Факултета. Форумът дава възможност за среща на живо между работодателите и студентите от всички факултети на Софийския университет и студенти от други университети.

XIII Форум на кариерното развитие

На събитието присъстваха зам.-ректорът доц. Георги Вълчев, деканът на Факултета по математика и информатика доц. Първан Първанов, заместник-деканите на Факултета проф. Боян Бончев и доц. Веселин Гушев, деканът на Стопанския факултет доц. Атанас Георгиев, директорът на Института по математика и информатика проф. Петър Бойваленков, студенти и представители на 75 фирми.

XIII Форум на кариерното развитие

Форумът ще продължи на 8 и 9 юни 2022 г., когато ще се проведат осем виртуални презентации.
Повече за презентациите: https://www.facebook.com/events/429036525701561?ref=newsfeed

Натали Георгиева, Специалист по връзки с обществеността