Как да получа списъка от студенти, записани за дисциплина, по която преподавам

• Изберете дейността „Справки“.
  • Изберете „Студенти, слушащи дисциплината“.

Забележка за избираемите дисциплини:

• студентите, които записват избираема дисциплина по време на кампания през студентския си профил, се прехвърлят в списъка на „Студенти, слушащи дисциплина“ след приключване на кампанията;
  • по време на кампания за записване на избираеми дисциплини списък на студентите, които са се записали към момента (и статуса на записването им) може да получите, като влезете в дейността „Кампания за избираеми дисциплини“ и извършите подобни на посочените по-горе действия (вж. „Как да получа списъка на записалите се към момента за избираема дисциплина по време на кампания за записване“).

Получавате екран, подобен на следния:

В полето „Факултет“ изберете факултета, в който е регистрирана дисциплината. По подразбиране стойността на полето е факултетът, в който е регистриран преподавателят.

В полетата в реда „Семестър“ изберете желаната учебна година (по подразбиране е активната в момента) и семестъра (летен, зимен или докторантски).

В реда „Семестриалност“ трябва да се избере за кого е предназначена дисциплината - бакалаври, магистри, задочници (бакалаври или магистри), докторанти или студенти дистанционно обучение. По подразбиране са избрани всички възможности, при което ще се появят всички дисциплини, в които преподавате за посочения семестър.

Като изберете „Търси“, ще се появят всички дисциплини (за посочената година и семестър), за които участвате в екипа (независимо дали сте титуляр, водите лекции, упражнения и т.н.). Като изберете желаната дисциплина, ще получите файл във формат на Excel със списъка на студентите, които са записани за дисциплината.

Български