Събития

Дек. 01

За трета поредна година  Факултетният студентски съвет при ФМИ организира конференцията FMI All-Stars!

Окт. 01

Деканското ръководство на ФМИ има удоволствието да ви покани на тържествено откриване на академична 2019/2020 година, което ще се състои на 1 октомври 2019 г. (вторник),  от 19.00 часа, зала 325 на ФМИ.

Програма

Окт. 01

Деканското ръководство на ФМИ има удоволствието да ви покани на тържествено откриване на академична 2019/2020 година, което ще се състои на 1 октомври 2019 г. (вторник),  от 15.00 часа, пред сградата на ФМИ.

Програма

Септ. 27

За трета поредна година в историята на ФМИ и специално за първокурсниците, ще се проведе едно от най-свежите събития, наложили се в европейските университети - Freshers' Weekend, организирано от @fssfmi!

Юли 23
  • Обичате предизвикателствата?
  • Готови сте да покажете колко сте добри в тестването на софтуер?
  • Искате да работите съвместно с експерти от The University of Texas at Dallas и да спечелите награди на обща стойност 1000$?

Ако е така,
Националният организационен комитет на международната конференция
The 19th IEEE International Conference on Software Quality, Reliability, and Security (QRS 2019),

Юли 22

Националният организационен комитет на международната конференция

Ви кани да се включите в съпътстващите обучения и да получите международен сертификат от IEEE Reliability Society

Краен срок за регистрация: 15 юли 2019 г., http://bit.ly/317BjX9

Юни 04

За пореден път Кариерният център на Факултета по математика и информатика към СУ „Св. Климент Охридски” организира „Форум на кариерното развитие”. Генерален спонсор е SAP Labs Bulgaria, а медийни партньори са ComputerWorld и Кариери.
Мото: Знам и искам да го докажа
За студентите на СУ „Св. Климент Охридски”, на ТУ София, както и всички други студенти, които търсят професионална реализация в сферата на информационните технологии.

Предварителна програма

Май 29

На 29 май 2019 г., от 10:00 до 19:00 часа във Факултета по математика и информатика (ФМИ) на Софийския университет "Св. Климент Охридски" (СУ) се проведе първа по рода си зa ФМИ студентска конференция "First English Students Conference 2019".

Май 22

На тържеството ще бъдат наградени отличили се студенти, участвали в олимпиади и състезания по математика и по информатика и ще бъдат връчени плакети за цялостен принос на пенсионирани преподаватели от ФМИ.

Май 09

Съобщение за ОС на ФМИ

Регистрацията започва в 9:00 ч.

Страници